Теплохід пройшов за 3 години за течією і 2 години проти течії 240 км.А за 3 години проти течії він

пройшов на 35 км більше,ніж за 2 години за течією.Знйдіть швидкість теплохода за течією.

Ответы на вопрос

Отвечает Шевляков Кирилл.
X - скорость против течения 
Y - скорость по течению
3y + 2x = 240 \\  - 2y + 3x = 35  \\ y + 5x = 275 \\ y = 275 - 5x \\ 3(275 - 5x) + 2x = 240 \\ 585 = 13x \\ x = 45 \\ y = 275 - 5 \times 45 = 275 - 225 = 50
Ответ:x=45 км/ч против течению
y=50 км/ч по течению.