сума двох чисел дорівнює 170.Якщо одне число зменшити на 40% а друге на 30 % то їхня сума

дорівнюватиме 110.Знайдіть ці числа

Ответы на вопрос

Отвечает Самыкина Катя.

Ответ:

\left \{ {{a+b=170} \atop {0.6a+0.7b=110}} \right. \left \{ {{a=170-b} \atop {0.6(170-b)+0.7b=110}} \right. \left \{ {{a=170-b} \atop {102-0.6b+0.7b=110}} \right. \left \{ {{a=170-b} \atop {0.1b=8}} \right. \left \{ {{a=170-80} \atop {b=80}} \right. \left \{ {{a=90} \atop {b=80}} \right.

Объяснение:

Якщо 1 число зменшити на 40% , то це буде 100-40=60% від числа, нехай 1 число а, тоді це буде 0,6а. Нехай 2 число b, якщо його зменшити на 30% то це буде 100-30=70% від числаb, тобто 0,7b. Запишемо умову у вигляді системи. (дивись "ответ")