X²-7x-14=0 Чому дорівнює сума коренів рівняння ( з повним розв'язком)


Ответы на вопрос

Отвечает Вовк Ден.

Ответ:

X^2 - 7x - 14 = 0  

D = 49 + 4*14 = 49 + 56 = 105

x1 = (7 + √105)/2;

x2 = ( 7 - √105)/2

x1 + x2 = (7 + √105 + 7 - √105)/2 = 14/2 = 7  

Объяснение: