Якого найменшого значення і при якомузначенні змінної набуває виразх2 - 16х + 80 ?​


Ответы на вопрос

Отвечает Sandul Sereoja.

у=х²-16х+80

а>0→вітки параболи направлені вгору, отже мінімум досягається у вершині

xв=-b/(2a)=16/2=8

yв=64-128+80=16

Відповідь: найменше значення 16; при х=8

Если нужны объяснения по этой теме – обращайтесь❤️