Розв’яжіть графічно систему рівнянь у = х + 3 2х + у = 3


Ответы на вопрос

Отвечает Божок Екатерина.

Ответ:

0

Объяснение:

у = х + 3

2х + у = 3

2х+х+3=3

3х=3-3

3х=0

х=0