СРОЧНО!! Знайдіть значення виразу: √(12 1/4)+5√0,36. (У відповіді вкажіть тільки число.) *


Ответы на вопрос

Отвечает Козлова Анастасия.

Ответ: 8,5

Объяснение:

=11/2+5*0,6=5,5+3=8,5