При яких значеннях а областю визначенняфункції y = √x^2 - аx+9 є всі дійсні числа?


Ответы на вопрос

Отвечает Дмитришин Саша.

Ответ:

а=6

Объяснение:

Якщо глянути підкореневий вираз, то він схожий на формулу х²-2ху+у²=(х-у)²

Тобто -2ху в нашому випадку дорівнює -ах

Звідси

а=2у

а=2*3=6, бо корінь з 9 дорівнює 3.

Підставивши а у вираз, отримуємо

у=√(х²-6х+9)

y=√(x-3)²

y=x-3.