Зясувати яка з пар чисел є розвязком системи рівнянь 3х-y=5 5х+2y=12


Ответы на вопрос

Отвечает Рыбак Юля.

3х-у=5

5х+2у=12

6х-2у=10

5х+2у=12

х=22

3•22-у=5

66-у=5

-у=5-66

у=-5+66

у=61

Ответ : ( 22 ; 61 ).