Знайдіть екстремальні значення функції y = 1\3 x^3 - 3x^2+20.5


Ответы на вопрос

Отвечает Кисляк Илья.

\displaystyle y=\frac13 x^3-3x^2+20,\!5\\\\y'=x^2-6x=x(x-6)

y(0) = 20,5

y(6) = \dfrac13 6^3-3\cdot 6^2+20,\!5 =-15,\!5

Ответ: y_{max} = 20,5; y_{min} = -15,5.