Терміново!! Будь ласка для х=-2 знайди значення квадратного тричлена х^2+4х-1


Ответы на вопрос

Отвечает Хуажева Соня.

Ответ:

(-2)^{2}+4*(-2)-1=4-8-1=-5

Объяснение: