Знайдіть корені рівняння (x*x*x*x)+2x2-3=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Петухова Лизок.

Відповідь:х⁴+2x²-3=0( нехай х²= t)

D= 2² - 4*4*(-3)= 4+48=52 ; √52=7.2

X(Мал 1) = -2+7.2/2=2.6

X(Мал 2)= -2-7.2=4.6

X²= 2.6. X²=4.6

X=±1.6 x=±2.1

Пояснення: