9x²+8x-1=0 Знайдіть корені рівняння


Ответы на вопрос

Отвечает Паринова Даша.

Ответ:

x_{1}=1/9   x_{2}=-1

Объяснение:

D=b^2-4ac

D=8^2-4*9*(-1)=64+36=100

D=100

x_{1}=(-8+\sqrt{100})/2*9=2/18=1/9

x_{2}=(-8-\sqrt{100})/2*9=-18/18=-1