Знайдіть корені квадратного тричлена x^2+5х-24 Прошу быстрее!!


Ответы на вопрос

Отвечает Драч Даша.

Відповідь:

-8; 3

Пояснення:

x2 + 5x - 24 = 0

Знайдемо дискримінант:

D = 52 - 4·1·(-24) = 25 + 96 = 121

Так як дискримінант більше нуля то, квадратне рівняння має два дійсних кореня:

x1 = (-5 - √121) / 2·1 = (-5 - 11) / 2 = -16/2 = -8;

x2 = (-5 + √121) / 2·1 = (-5 + 11) / 2 = 6/2 = 3.

Отвечает Островская Диана.

Ответ:

(х+8)(х-3)

Объяснение: