Різниця двох чисел дорівнює 13.22. а їх сума - 39.8. знайти цілі числа.


Ответы на вопрос

Отвечает Ovcharova Yuliya.

Ответ:

x = 26,51; y = 13,29

Объяснение:

{ x - y = 13,22

{ x + y = 39,8

x = (13,22 + 39,8)/2 = 53,02/2 = 26,51

y = 39,8 - x = 39,8 - 26,51 = 13,29