ДАЮ 100 БАЛІВ, ПОМОЖІТЬ БУДЬЛАСКА!!! З пункту А до пункту Б виїхав велосипед. Через 2 год назустріч

йому вийшов пішохід. Відстань між пунктами А і Б - 69 км. Відомо що швидкість велосепидиста на 9 км\год більша за швидкість пішохода. Знайдіть швидкість велосепидиста і швидкість пішохода якщо до зустрічі велосепидист був у дорозі 5 годин

Ответы на вопрос

Отвечает Шыңғыс Молдияр.

Ответ:

1)69:5=13,8(км/ч)-v велосепидиста

2)13,8-9=4,8(км/ч)-v пiшохода