з пункту а в пункт б вийшов пішохід. через 3 год назустріч йому виїхав велосипедист . відстань між

пунктами а і б дорівнює 42км.відомо,що швидкість велосипедиста на 7 км./год більша за швидкість пішохода. знайдітьшвидкість велосипедистаі швидкість пішохода, якщо до зустрічі пішохід був у дорозі 5 годин

Ответы на вопрос

Отвечает Друченко Миша.

Ответ

составляем уравнение

5х+2(х+7)=42

5х+2х+16=42

7х=28

х=4км/ч скорость пешехода

4+7=11км/ч скорость велосипедиста

Пояснення:

х скорость пешехода

х+7 скорость велосипедиста

5-3=2ч столько в пути был велосипедист