у геометричної прогресії bn відомі b4= 12 b5=24. знайдіть перший члени знаменника та суму п'яти

перших членів прогресії. Помогите СРОЧНО!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Мацько Софья.

Ответ: 46,5

Объяснение:

S(5)=(b1(1-q^5))/(1-q)

b4=b1*q^3=12

b5=b1*q^4=24

Отсюда b1=1,5, q=2

Подставляем в формулу:

S(5)=(1,5(1-2^5))/1-2=46,5