Зробити системой рівнянь За 7 кг апельсинів і 4 кг лимонів заплатили 680грн.Скільки коштує 1кг

лимонів якщо 5 кг апельсинів дорощий за 2кг лимонів на 170 грн

Ответы на вопрос

Отвечает Айтжанова Айнура.

Ответ:

х=65

Объяснение:

х руб. - стоит 1 кг лимонов

у руб. стоит 1 кг апельсинов

7у+4х=680

5у-2х=170   ║· 2

7у+4х=680

10у-4х=340

17у=1020  ⇒ у= 60

7*60+4х=680  ⇒ 4х=260 ⇒ х=65

Ответ: 65 грн стоит 1 кг лимонiв