Скільки розвязків має система х+у=4 10х-5у=20 Якщо є розвязки розвязати


Ответы на вопрос

Отвечает Харюков Антон.

Ответ: у=4-х, 10*х-5*у=20 или 5*(2*х-у)=20 или 2*х-у=4 или 2*х-4+х=4 или 3*х=8 или х=2 2/3. Тогда у=4-2 2/3=2-2/3=1 1/3.

Ответ х=2 2/3, у=1 1/3.

Объяснение:

Отвечает Басюл Александр.

Відповідь:

один: (x,y)=(2 2/3,1 1/3)

Пояснення:

Виразимо х з першого рівняння

x=4-y

Отримане значення підставимо у друге рівняння

10(4-y)-5y=20

40-10y-5y=20

40-15y=20

-15у=20-40

у=-20/(-15)

у=4/3=1 1/3

х=4-4/3=(12-4)/3=8/3=2 2/3