Чи проходить графік рівняння 2х+3у=5 через точку А(-2;3) В(-3;5)


Ответы на вопрос

Отвечает Вороны Белые.

Відповідь:

Пояснення: Підставляєм у рівняння координати X та y точки A

-2×2+3×3=5

-4+9=5

5=5 Все вірно

Підставляєм у рівняння координати X та y точки B

-3×2+5×3=5

-6+15=5

9≠5 Точка B не належить графіку