Знайдіть одинадцятий член арифметичної прогресії (аn), якщо a1=3. b=-2. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Serebrov Dima.

Объяснение:

Аn=A1+(n-1)×d(в твоєму випадку це b)

А11=3+(11-1)×(-2)=-17