Чому дорівнює сума коренів рівняння x^2-7x+12=0варіанти відповіді 7; -7; 12; -12


Ответы на вопрос

Отвечает Качанов Лёха.
D= 49-12•4=1
x1=(7+1):2= 4
x2=(7-1):2=3
4+3=7
Відповідь : 7