Точка К належить відрізку АВ = 9,6 см. Знайдіть довжину відрізка АК, якщо відомо, що АК : КВ = 1 :

2. решить

Ответы на вопрос

Отвечает Баранов Александр.

3,2.

так как если АК:КВ= 1:2, то 9,6:3 = 3,2.

провкряем: 3,2:6,4= 1:2 (проверка не обязательная)

Отвечает Есмаханбет Ельнур.

всего частей 2+1=3

самая маленькая часть - х

АК-х. КВ-2х

х+2х=9,6

3х=9.6

х=3.2 см (АК)

КВ=2х=2*3.2=6.4 см