Не виконуючи побудову знайдіть точки перетину з осями координат графіка функції y=6-4x


Ответы на вопрос

Отвечает Кошелев Тимофей.

Ответ:

у=6-4х

6-4х=0

-4х=-6

х=1,5

у=6-4*0

у=6

(1,5;6)

Объяснение: