СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА!!! ДАМ 55БАЛОВ! Відомо, що в партії з 2000 автомобільних генераторів якісними є

1996. Яка ймовірність того, що навмання вибраний із цієї партії генератор: 1) якісний; 2) бракований?

Ответы на вопрос

Отвечает Суворова Кристина.

Ответ:

Объяснение:

Ймовірність, що навмання вибраний із цієї партії генератор якісний:

                               P(A)=1996/2000=0,998=99,8%.

Ймовірність, що навмання вибраний із цієї партії генератор бракований:

                   P(A)=(2000-1996)/2000=4/2000=0,002=0,2%.

Отвечает Волк Ирина.

Объяснение:

Решаю с помощью пропорции

1)2000 - 100%

-------------------

1996-x%

X=1996*100/2000=99,8%

2)2000-100%

-----------------

4-x%

X=4*100/2000=0,2%