Знайдіть значення коефіцієнта b у рівнянні -2х + bу = 4, якщо графік рівняння проходить через точку

( 1 ; 2 )​

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

Объяснение:

-2x+by=4          (1;2)

підставляємо координати точки в рівняння

-2*1+b*2=4

2b=4+2

b=3

OTBET:коефіцієнта b=3