Якому числу привсіх допустимих значеннях а дорівнює значення виразу А) Б) 2В)Г) - 2​


Ответы на вопрос

Отвечает Кёнигсберг Милана.

Ответ: В).

Объяснение:

1.\\\frac{30a}{9a^{2} -25} +\frac{5}{5-3a} =\frac{30a}{(3a-5)(3a+5)} -\frac{5}{3a-5} =\frac{30a-5*(3a+5)}{(3a-5)(3a+5)} =\frac{30a-15a-25}{(3a-5)(3a+5)}=\\ =\frac{15a-25}{(3a-5)(3a+5)} =\frac{5*(3a-5)}{(#a-5)(3a+5)} =\frac{5}{3a+5}.\\ 2.\\\frac{3a-5}{3a+5} -1=\frac{3a-5-(3a+5)}{3a+5}= \frac{3a-5-3a-5}{3a+5}= \frac{-10}{3a+5} .\\3.\\\frac{5}{3a+5} :\frac{-10}{3a+5}=\frac{5*(3a+5)}{-10*(3a+5)}=-\frac{1}{2}  .