СРОЧНО!!!спростіть вираз -2x-8(x-5)-31 та знайдіть його значення якщо x= -2​


Ответы на вопрос

Отвечает Здор Гриша.

Ответ:

29

Пошаговое объяснение:

-2x-8x+40-31

-10x+9

подставляем x= -2

-10*(-2)+9=20+9=29