Зведіть рівняння до лінійного: а) 2х + х - 7х + 3 = 8;б) у - 5у = 8 - у; в) 3х + 2(х + 7) = 2х;г)

4(2 + х) - х = 3х + 9; ґ) -с + 31(2 - с) = 32с; д) 0,7 = 2(х + 3,5) - 2х. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Абдрашитов Данил.

Ответ:

а) 4х+5 = 0

б) 3у+8 = 0

в) 3х+14 = 0

г) 2х+1 = 0

ґ) -64с+62=0

д) рівняння не існує

Объяснение:

а) -4х+3=8,  -4х+3-8=0, -4х - 5 = 0,  4х+5 = 0

б) у-5у=8-у,  у-5у-8+у=0,  -3у-8=0,  3у+8 = 0

в)3х+2(х+7) = 2х,  3х+2х+14-2х=0,  3х+14 = 0

г)4(2+х)-х=3х+9,  8+2х-х-3х-9=0, -2х-1= 0,  2х+1 = 0

ґ) -с+31(2-с)=32с,  -с+62-31с-32с=0,  -64с+62=0

д) 0,7=2(х+3,5)-2х,  0,7-2х-7+2х=0,  -6,3=0, рівняння не існує