Першого дня в магазині було продано 12кг цукерок, а кожного наступного дня удвічі більше. Скільки

кг цукерок було продано за тиждень? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Наталья.

Ответ:

b1=12, q=2

bn=b₁*q в степени n-1

b₂=12*2=24

b₃=12*2^(2)=12*4=48

b₄=12*2^(3)=12*8=96

b₅=12*2^(4)=12*16=192

b₆=12*2^(5)=12*32=384

b₇=12*2^(6)=12*64=768

S₇=768*2-12/2-1=1524

Відповідь: за тиждень було продано 1524 кг цукерок

Объяснение: