Знайдіть площу фігури, обмеженої лініями y=-x²+1 і y=-x+1​


Ответы на вопрос

Отвечает Бурбах Настя.

Ответ:y=x² y=x S?

x²=x x²-x=0 x*(x-1)=0 x₁=0 x₂=1 ⇒

S=₀∫¹(x-x²)dx=((x²/2)-(x³/3)) ₀|¹=1²/2-1³/3-0=(1/2)-(1/3)=(3*1*-2*1)/6=1/6≈0,167.

Ответ: S≈0,167 кв. ед.

Объяснение: