Розвяжіть рівняння: 2 2x +y -8x+12y+52=0


Ответы на вопрос

Отвечает Гогелашвили Ника.
Ось відповідь, якшо потрібно розв’язання напиши мені

Отвечает Голева Ксения.

7x-13y=52

Объяснение:

x+y-8x+12y+52=0

-7x+y+12y+52=0

-7x+13y=-52

7x-13y=52