Користуючись означенням, знайти похідну функції f(x)=x^2+3x-2 обчислити її значення в точці x=3


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

f(3)' = ( f(3+1) - f(3-1) ) / ( (3+1) - (3-1) ) = (26 - 8) / 2 = 18/2 = 9

f(4) = 16 +12 - 2 = 26

f(2) = 4 +6 -2 = 8

Объяснение: