Сума двох чисел дорівнює 10, а їх різниця — 4. Якщо перше число позначити через х, а друге через у,

то цю умову задовольняє система рівнянь:

Ответы на вопрос

Отвечает Медведева Алина.

Ответ:

(3;7)

Объяснение:

х+у=10

х-у=-4

2х=6;  х=3

3+у=10; у=7