Сума двох чисел дорівнює 10, а їх добуток 21. Якщо перше число позначити через х, а друге через

у, то цю умову задовольняє система рiвнянь.​

Ответы на вопрос

Отвечает Гомон Лара.

Ответ:

x=7; y=3

Объяснение:

X+Y=10    7+3=10

X*Y=21      7*3=21