Знайдіть значення похідної функції f(x)=(x²-1)(x³+x) у точці х= -1.(розписати)​


Ответы на вопрос

Отвечает Хаид Виктория.

f(x) = (x² - 1)(x³ + x)

f'(x) = (x² - 1)' * (x³ + x) + (x² - 1) * (x³ + x)' = 2x * (x³ + x) + (x² - 1 ) * (3x² + 1) =

= 2x⁴ + 2x² + 3x⁴ + x² - 3x² - 1 = 5x⁴ - 1

f'(- 1) = 5 * (- 1)⁴ - 1 = 5 - 1 = 4