Знайдіть розв’язки систем способ підстановки 1) {x-2y=3, -3x+6y=-9} 2)Скільки всього розв’язків

мають системи?

Ответы на вопрос

Отвечает Шаталова Даша.

Объяснение:

x=3+2y

-3(3+2y)+6y=-9

-9-6y+6y=-9

0=0

(x;y)=(3+2y; y)