Відомо, що cosx=5/13 і x є (3π/2; 2π). Знайдіть: tgx


Ответы на вопрос

Отвечает Минаев Кирилл.

Ответ:

sinx=-sqrt(1-cosx^2)=-sqrt(1-(5/13)^2)=-sqrt(1-25/169)=-sqrt(144/169)=-12/13

tgx=sinx/cosx=-12/13/5/13=-12/5=-2,4

Объяснение: