1. Розв'яжіть рівняння: 1) 2x^2-7x+6=0; 2) x^2-6x+9=0. 2. Одна із сторін прямокутника на 5 см менша

за другу, а його площа дорівнює 84см^2. Знайдіть периметр прямокутника. 3. Розв'яжіть рівняння (квадратний корінь з x - 3)(x^+2x-8)=0.

Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Олег.

1. 1) 2x²-7x+6=0; х=(7±√(49-48))/4; х= 2; х=1.5

2) x²2-6x+9=0; (х-3)²=0⇒х=3

2. Одна. меньшая сторона х, другая (х+5)см, уравнение х*(х+5)=84

х²+5х-84=0, по Виету х= -12 ∅, т.к. сторона не может быть отрицательной. х=7. Значит, меньшая сторона равна 7, тогда большая 7+5=12/см/, а периметр 2*(7+12)=38/см/

√(х-3)*(х²+2х-8)=0

ОДЗ х≥3, х²+2х-8=0, По Виету   х=-4; ∅, х=2∈ ОДЗ,

х-3=0, х=3

Ответ х=3, х=2

х²+2х-8=0, здесь опечатка.