Які із пар чисел є розв'язком рівняння 7х-3y=15 (даю 50 за правильну відповідь)


Ответы на вопрос

Отвечает Borisov Maks.

Ответ:

7x - 3y = 15 \\ 7x = 15 + 3y \\ x =  \frac{15}{7 }  +   \frac{3}{7} y