Яке з наведених випадків перенесення доданків з однієї частини рівняння в другу виконано

неправильно ? А)3x+5=2x-9, 3x-2x=9-5 Б)6x-5=—7+3x, 6x—3x=5-7 В)3x+5+2x=0 ,3x+2x=—5 Г)—x—13=-7x-8, 7x-x=13-8

Ответы на вопрос

Отвечает Малета Ірина.

Ответ:

А)3x+5=2x-9, 3x-2x=9-5

Объяснение:

3x-2x=-9-5 - так будет правильно