Розв'яжіть ціле раціональне рівняння х3 -2 х2- 5х+6 =0.​


Ответы на вопрос

Отвечает Германович Даша.

Ответ:

-2; 1; 3

Объяснение:

x^3-2x^2-5x+6=0\\x^3-x^2-x^2+x-6x+6=0\\x^2(x-1)-x(x-1)-6(x-1)=0\\(x-1)(x^2-x-6)=0\\(x-1)(x^2+2x-3x-6)=0\\(x-1)(x(x+2)-3(x+2))=0\\(x-1)(x+2)(x-3)=0\\\left[\begin{array}{c}x-1=0\\x+2=0\\x-3=0\end{array}\right;\\\left[\begin{array}{c}x=1\\x=-2\\x=3\end{array}\right;