не виконуючи побудови знайти координати точки перетину графіків функцій y=x+5 і y=6/x, срочно ооо!!

ПОЖАЛУЙСТА!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Шатилов Павел.

х+5=6/х

х²+5х-6=0

х1+х2=-5

х1х2=-6

х1=-6

х2=1

у1=-1

у2=6

Відповідь: (-6; -1); (1; 6)