Вкажіть точку що НЕ належить графіку рівняння x+y=9 З розв'язком а) (8;1) б) (11;-2) в) (7;2) г)

(8;-1)

Ответы на вопрос

Отвечает Караченцева Юлия.

Відповідь:

г) (8;-1)

Пояснення:

точка не належить графіку, як що при підставлянні в рівняння х та не виконається рівність

а)8+1=9

б)11-2=9

в)7+2=9

г)8-1=9

7≠9