Учень прочитав книжку за 8 днів. У перший день він прочитав 52 сторінки , а кожного наступного дня

на 7 сторінок менше , ніж попереднього . Скільки сторінок учень прочитав за останній день

Ответы на вопрос

Отвечает Ооржак Дошкут.

Ответ:3

Объяснение:

1)52-7=45(ст)- второй день

2)45-7=38(ст)- третий день

3)38-7=31(ст)- четвертый день

4)31-7=24(ст)- пятый день

5)24-7=17(ст)- шестой день

6)17-7=10(ст) - седьмой день

7)10-7=3(ст)- восьмой день

Отвечает Тимофеева Дарья.

Ответ:

3 ст

Объяснение:

Кожного дня 7ст, на 8 дeнь він причитав 3 ст