За 7 кг апельсинів і 4 кг лимонів заплатили 26 грн.скільки коштує 1 кг апельсинів і 1 кг лимонів

,якщо 5 кг апельсинів дорожчі за 2 кг лимон на 4 грн? Задача 7 клас

Ответы на вопрос

Отвечает Есиркесин Аяука.

Ответ:

нехай :

апельсини коштують х

лимони коштують у

тоді маємо систему з 2х рівнянь:

1) 7х + 4у = 26

2) 5х - 2у = 4

Домножимо р-ня 2 на та розвяжемо систему методом додавання

2) *2 => 10х -4у = 8

1) 7х + 4у = 26

2)  10х -4у = 8

17х = 34

х = 2   -- ціна апельсинів

5*2 - 2у = 4

2у = 6

у = 3    -- ціна  лимонів

Объяснение: