Розв'яжіть рівняння 1)8х^2=32; 2)3х^2-48х=0; 3)6х^2+5х-4=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Матюнина Алиса.

Ответ:

Пж прощуууу на спасибо нажми

Объяснение:



Отвечает Дешевов Тимофей.

Ответ:

1. 8х^2 = 32 | 8 // Поділили обидві частини рівняння на 8.

х^2 = 1

х = +-1 // Які числа у квадраті дають 1? 1 і -1.

2. 3х^2 - 48х = 0 // тут винесемо спільний множник за дужки.

3х × (х - 16) = 0 // Оце воно. Коли добуток дорівнює нулю, то або один, або два множники дорівнюють нулю.

2.1. 3х = 0

х = 0

2.2. х - 16 = 0

х = 16

3. 6х^2 + 5х - 4 = 0 // Тут вже дискримінантом.

D = 25 - 4 × (-4) × 6 = 25 + 24 × 6 = 25 + 144 = 169

х1 = -5 - 13 / 12 // Я делю на 12 не только -13, а всё выражение // = -18 / 12 = -3/2

х2 = -5 + 13 / 12 = 8/12 = 2/3

Если что-то не правильно, то пишите - всё исправим.