Добуток двох додатних чисел дорівнює 72.знайдіть ці числа якщо одне із чисел на 1 більше за друге


Ответы на вопрос

Отвечает Кочетов Валентин.

Відповідь:

нехай 1 число = х, тоді 2 =х+1

х(х+1) = 72

х^2+x=72

x^2+x-72=0

за теоремою Вієта маємо

x1=8

x2=-9

познач як найкраще будь ласка дуже потрібно, гарного тобі дня:)

Пояснення: