Маса двох кавунів дорівнює 5 кг. Один із них має масу на 1 кг більшу, ніж інший. Знайдіть масу

кожного кавуна. Будь ласка. Срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Сергеев Данил.

Объяснение:

нехай один кавун-х, а інший тоді(х+1)

х+(х+1)=5

х+х+1=5

2х+1=5

2х=5-1

2х=4

х=2

То один кавун 2кг, а інший2+1=3кг