Підкинули два гральні кубики. Яка ймовірність того, що модуль різниці чисел, що випадуть,

дорівнюватиме 1 ?

Ответы на вопрос

Отвечает Bezrodnaya Alina.

Ответ:

Всього варіантів 6*6=36

Менше 4 це коли випаде 1 і 1 або 1 і 2 або 2 і 1, тобто 3 варінти, отже ймовірність буде 3 з 36 або це 3/36=1/12 на держи

Объяснение: